Dyzelino priedai| Kuro priedai ir jų nauda | Ar kuro priedai naudingi - Autura

Kuro priedai. Kas tai yra ? Ar jie veiksmingi?

Kuro priedai. Kas tai yra ? Ar jie veiksmingi?

Įvairūs kuro priedai ir jų naudojimas yra labai paplitęs užsienio šalyse. Dabar Lietuvoje jau pastebimas irgi didelis suinteresuotumas kuro priedų naudojimu. Deja informacijos apie juos sąlyginai mažai. Ne visi vairuotojai aiškiai gali įvardinti kokių kuro priedų būna, ar jie naudingi, ar nenaudingi, nėra pakankamai gerai iškomunikuota jų nauda. Tad nutarėme trumpai apžvelgti šiuos "papildus".

Auturos specialistų įžvalgos, patarimai skirti Jums, kad aiškiau suprastume kokių galimybių turime naudodami specialius kuro priedus.

Ar verta naudoti kuro priedus?

Kuro priedai - tai specializuoti cheminiai skysčiai skirti papildyti dyzelį ar benziną, kurie susimaišę su kuru pagerina jo savybes ko pasekoje pagerinamas variklio sistemų efektyvumas, ilgaamžiškumas. Juos naudojant atliekama sistemų "prieš uždegiminė" prevencija.
Būtent toks palyginimas visai neblogai tiktų - kai mūsų kūnas nusilpsta, pradeda streikuoti, rodo tam tikrus negalavimo ženklus - neretai paskiriami įvairūs papildai, vitaminai, mineralai. Daktarai ar mitybos specialistai pataria tam tikru metu mums suvartoti tam tikrų vitaminų kursą, pasikeitus metų sezonui papildyti ar išvalyti organizmą, nuolatos prižiūrėti mūsų kūną "sistemą" ir jos "įrenginius" t,y organus. 

Lygiai taip pat vyksta su mūsų automobiliais. Mes juos eksploatuojame įvariomis sąlygomis - prie šalčių, prie karščių, dulkėtais keliais, trumpais atstumais, ilgais atstumais ir t.t Mūsų automobilis kaip ir mūsų organizmas, turi begalę veikiančių sistemų ir žinoma norint jas tinkamai prižiūrėti REKOMENDUOJAME naudoti kokybiškus kuro priedus. Mūsų specialistai garantuoja, kad KOKYBIŠKŲ kuro priedų naudojimas ( žinoma nuolatinis, periodiškas duoda ženkliai juntamesnę naudą) be jokios abejonės ir apsaugo variklį ir jo tam tikras dalis ir prailgina sistemų tarnavimo laiką, atlieka valymo funkciją ir t.t.

Kuro priedų rūšys ir jų efektyvumas.

Mes kuro priedus skirstome realiai į tris pagrindines grupes, o jos visos apima visą esmę - automobilio "VIDINIŲ ORGANŲ" priežiūrą. 3ys grupės :

Kuro sistemos priežiūra - priedai kurie efektyviai išvalo ir atkuria, bei apsaugo turbokompresorių, kuro sistemą, išmetimo sistemą ir kitus susijusius komponentus. Priedas alieka kruopštų valymo procesą kurio metu išvalomas ne tik turbokompresorius, kietųjų dalelių filtras DPF, bet ir įsiurbimo vožtuvai, EGR vožtuvas, purkštukai. Pašalinamos nuosėdos, užsikimšimai, optimzuojama išmetamųjų dujų deginių emisija, pagerinamos degalų sąnaudos ir sutepamos visos judančios kuro sistemos dalys. Svarbu būtų paminėti ir tai, kad tokie kuro sistemos priedai be valymo ir tepimo stabilizuoja kuro bake esančius degalus ir apsaugo juos nuo dumblių augimo. Gali pašalinti susikaupusią drėgmę dyzeline.

Tokie priedai kuriuos rekomenduotume reguliariai naudoti pagal gamintojo instrukciją :

Įpurškimo sistemos priežiūra - Tinkami priedai labai teigiamai veikia įpurškimo sistemą. Pati sistema juk nuolat dirba ypač didelėmis apkrovomis, tad tinkamų priedų naudojimas gali gerokai SUTAUPYTI jūsų pinigų ir žinoma laiką kurį reikėtų skirti remontui. Kuro priedai puikiai atlieka purkštukų valymą, vožtuvų ir degimo kameros priežiūrą nuo suodžių, atlieka EGR ir išmetimo sistemos valymą nuo suodžių sankaupų kurios nuolat atsiranda vykstant degimo procesui, padidina cetano skaičių, apsaugo nuo korozijos ir rūdžių, taip pat neleidžia kuro bake kauptis dumbliams, ištumia vandenį.

Dar paminėtume, kad ypač dar dabar populiarus benzininių variklių pavertimas dujiniais varikliais. Taip, tai yra ekonomiškas sprendimas, tačiau jis dažnai daro žalą pačiam varikliui ypač vožtuvams. Tad vertėtų susimąstyti apie jo priežiūrą. Paklausite kodėl?
Taip yra todėl, kad dujinis kuras degimo kameroje sukuria aukštesnę temperatūrą, taip pat, kad jam trūksta tepimo savybių esančių benzine.
Šia problemą išsprendžia tinkamas priedas- pvz.  JLM vožtuvų apsaugos skystis
Kiti mūsų rekomenduojami priedai tinkamai įpurškimo sistemos priežiūrai:

Išmetimo sistemos priežiūra - Šiais laikais dauguma dyzelinių automobilių yra aprūpinti kietųjų dalelių filtrais DPF. Tad ir taip turėtų būti aišku, kad filtras atlieka filtravimo funkciją, reiškias kažką sulaiko. Šiuo atveju kietąsias daleles susidarančias po kuro sudeginimo. Faktas tas, kad tos dalelės ne visada pašalinamos vykstant regeneracijai ir per laiką gali pilnai užkimšti DPF filtrą. Yra rekomenduojama naudoti kuro priedus kurių reguliarus naudojimas gali gerokai prailginti išmetimo sistemos tarnavimo laiką, taip pat sutaupyti pinigų. Tokie priedai atstato kietųjų dalelių filtro pralaidumą ir užtikrina, kad išmetamosios dujos būtu šalinamos be jokio pasipriešinimo. Padidina regeneracijos efektyvumą, pagreitina pačią DPF regeneraciją, atlieka pasyvų DPF regeneravimą net esant mažoms variklio darbinėms apkrovoms bei atkuria prarastą variklio galią,
Mūsų rekomendacijos :

Jeigu neesate tikri kokio priedo Jums reikėtų galite pažiūrėti daugiau pasiūlymų mūsų el.parduotuvėje , betkokiu atveju galite drąsiai skambinti Mums į AUTURA servisą ir mes būtinai patarsime kokį priedą naudoti, kaip naudoti ir AR reikia naudoti. Gali būti tokie atvejai, kad joks priedas nepagelbės - tiesiog reikalingas fizinis remontas.

Tad turėkite omenyje, kad periodinis ar nuolatinis kuro priedų naudojimas gali pagerinti, apsaugoti sistemas ir tai rekomenduojama daryti, nes tas yra įrodyta - tai veikia, bet esant mechaniniam ar labai sunkiam pažeidimui žinoma, kad jokie priedai to neišspręs.

Galiausiai,  AUTURA verdiktas : Kuro priedai yra GERAS DALYKAS, jie tikrai veikia ir padeda. Naudokite juos ir ilgainiui naudą pajausite. 

 

Pažiūrėkime video kaip veikia sistema ir kodėl ji kemšasi, kodėl verta naudoti kuro priedus 

Rekomenduojame

Daugiau naujienų