DPF (suodžių filtro) išprogramavimas - Autura

DPF (suodžių filtro) išprogramavimas

Daug diskusijų tarp vairuotojų ir tarp meistrų kelianti tema - DPF/FAP suodžių filtro išprogramavimas.

Mes tą galime padaryti, galime išprogramuoti DPF/FAP filtrą, galime išpjauti ir kruopščiai preciziškai atlikti virinimą... Kai esi profesionalas KOKYBĖ tampa tavo "credo". Bet, toks gana "šiurkštus" pasirinkimas yra JŪSŲ asmeninė atsakomybė. Todėl prieš nusprendžiant pašalinti DPF visada siūlome gerai surinkti informaciją apie DPF išprogramavimo privalumus ir trūkumus. Tinkamai įvertinti galimas pasekmes bei  laukiančias investicijas.

APŽVELKIME DPF/FAP filtro išprogramavimo/pašalinimo privalumus ir trūkumus.

Šiai dienai galima sakyti, kad ne vien Lietuvoje, bet ir daugelyje kitų šalių vis dar daug vairuotojų renkasi DPF/FAP filtro išprogramavimą. Pirmas ir dažniausias klausimas ar pašalinti DPF filtrą yra leistina? Atsakymas : pašalinti iš savo nuosavo automobilio galite ką norite, bet eksploatuoti jo be DPF filtro nėra leistina.

Klausimas - kaip kitiems išprogramavusiems ir išpjovusiems DPF pavyksta praeiti TA? Jeigu rimti meistrai, profesionalai žino ką daro, jie gali atlkiti tokią "operaciją" ir išpjauti ir išprogramuoti DPF, ir tikėtina pavyks praeiti ir TA. Bet kokiu atveju vistiek tai nėra rekomenduojama daryti. 910 klientų kurie kreipiasi į AUTURA ir prašo tokios paslaugos, pasikalbėję su mumis persigalvoja

Yra daug kur rašoma, kad išprogramavus DPF/FAP pagerėja automobilio trauka, sumažėja kuro sąnaudos ir t.t Bet turėtumėte nepamiršti, kad NĖRA BŪTINA DPF pašalinti jei jis kemšasi, yra alternatyvių ir tikrai gerų būdų sutvarkyti užsikimšusį DPF/FAP filtrą ir lygiai taip pat turėti daug geresnius automobilio veikimo parametrus.

Žinoma jeigu užsikimšo DPF/FAP tai susidursite ir su padidėjusiomis kuro sąnaudomis, ir su prasta trauka, ir jeigu ilgai nereaguosite ir netvarkysite DPF problemos galite sulaukti ir turbinos gedimo ir purkštukų gedimo ir eilę kitų susijusių sutrikimų. 

Taigi AUTURA siūlo :

DPF/FAP ar GPF filtro PLOVIMĄ. Siūlome ne šiaip paprastą plovimą po "vandens čiaupu". Mūsų turima įranga yra aukšto lygio brangūs plovimo agregatai sukurti būtent DPF filtrų plovimui. 

Pranašumas plaunant tokia įranga yra didžiulis :

  • Pirma tai, kad DPF filtras liks ten kur ir turi būti ;
  • Užkimšto DPF/FAP filtro efektyvumas neretai atsistato iki 90-98proc ;
  • Darbas atliekamas pakankamai greitai nuo pusvalandžio iki 1,5val ;
  • Bus atliktas ir testavimas ir filtro džiovinimas, tad jį iškart galima bus montuoti ; 
  • Pilnai bus pašalinti susidarę cheminiai PM10, alyvos bei cerio likučiai ;
  • Svarbiausia tai nėra BRANGU ;

Yra žinoma ir alternatyvių  DPF/FAP valymo būdų vietoje DPF išprogramavimo.  Pvz. valymas ultragarsu, valymas su įvairiomis cheminėmis medžiagomis, galimas ir išdeginimo būdas. AUTURA visus šiuos būdus puikiai žino, nes juos teko naudoti. Bet per ilgą mūsų patirtį ir praktiką galime pasakyti, kad vienas geriausių būdų yra DPF filtro plovimas

SKAMBINKITE į AUTURĄ ir mes JUMS detaliau paaiškinsime kodėl geriau DPF plauti, o ne IŠPJAUTI!

 

Taip pat tinkamai DPF (suodžių filtro) priežiūrai siūlome naudoti "papildus" kurie pagerins DPF veikimą :

DPF filtro plovimas AUTUROJE