Važiuoklės remontas Vilniuje ir Kaune autoservise Autura. Jei ratuose barška, bilda, cypia ar skleidžia kitokius garsus, atvykite pas mus ir suremontuosime važiuoklę. - Autura

Važiuoklės remontas

Remontuojame visų automobilių ir mikroautobusų važiuoklę atliekame ratų suvedimą moderniu 3D stendu.

Kas yra važiuoklės remontas?

Visiems aišku, kad važiuoklės remontas yra vienas dažniausiai pasitaikančių darbų autoservisuose. Viskas paprasta, važiuoklės dalys vienos iš labiausiai apkrautų automobilio dalių. Važiuoklė atlaiko didžiules apkrovas ne tik eksploatuojant automobilį, bet ir stovintis automobilis sunkiai apkrauna važiuoklės dalis ir jos galima sakyti nuolatos dirba ir patiria "stresą". Tad gedimai dažnai pasitaiko ir važiuoklės remontas yra viena sirčių kurioje Autura servisas Jums pagelbės.

Važiuoklė grubiai tariant - ašys, ratai, amortizatoriai, stabilizuojančios dalys, vairo mechanizmas. Jeigu detalizuoti važiuoklės sistemą - tai yra didelis mechanizmas, su daug dalių, tvirtinimo taškų ir kiekvienas automobilio modelis turi tam tikrų savo išskirtinų sprendimų.

Kokie važiuoklės gedimai dažniausi?

Gal reikėtų pradėti nuo to, kad jeigu girdime garsus sklindančius iš važiuoklės (ūžimas, barškėjimas, bildėjimas, girgždėjimas), ar jaučiame vibraciją kuri persiduoda į vairą, arba automobilį traukia į kurią nors pusę paleidus vairą- 99proc, kad bus reikalingas važiuoklės remontas.

Dažniausi gedimai žinoma tų dalių kurios labiausiai dėvisi - įvairūs jungiamieji važiuoklės mazgai ("šarnyrai"), guminės tarpinės (įvorės), amortizatoriai, ratų guoliai, stabdžių diskai bei kaladėlės. Tos dalys nuolatos dirba, patiria trintį, apkrovas bei įtampą. Tad natūralu, kad anksčiau ar vėliau važiuoklės remontas bus būtinas kiekvienam. 

Kaip dažnai reikia atlikti važiuoklės remontą?

Viskas priklauso nuo automobilio eksploatacijos. Pirma kiek daug Jūs nuvažiuojate. Antra kokia kelių būklė kuriais automobilį eksploatuojate. Trečia kokias dalis naudojate kai atliekate važiuoklės remontą. Tad čia natūraliai viskas susidėlioja - jeigu daug važiuojate ir prastais keliais - važiuoklės remontą atliksite dažniau, o jeigu dar ir naudojate pigesnes, ne itin kokybiškas važiuoklės dalis, remontuosite dar dažniau. 

Mes Autura servise savo klientams patariame, važiuoklės patikrą atlikti ties kiekvienu tepalų keitimo metu. Arba kai tik pajaučiate bent menkiausią garsą, barkškėjimą ar vibraciją. Siūlome nelaukti, nes priklausomai koks gedimas, bet ilgiau uždelsus, vienas gedimas gali įtakoti kitų gedimų eilę, ko pasekoje važiuoklės remonto kaina išaugti gali gerokai.

Kiek kainuoja važiuoklės remontas?

Važiuoklės remontas gali būti ir labai pigus ir be abejo labai brangus. Mes gal skirtytume važiuoklės remontus į 3-is grupes :

  • Pirma - pigus remontas, tai toks kuris plius minus Jums kainuos iki 100eur, tai kaladėlių keitimas, suvedimas, įvorių keitimas ir panašiai.
  • Antra- vidutinis remontas - nuo 100eur iki 300eur, tokie darbai kurie reikalauja ilgesnio darbo ir žinoma brangesnių dalių keitimo pvz. amortizatorių keitimas, vairo mechanizmo dalių keitimas ir pan.
  • Trečia - brangūs važiuoklės remonto darbai - nuo 300eur, tokie darbai kur jau rimtai pažeista važiuoklės sistema,dažniausiai po avarijų, arba po labai stipriai "apleistos" važiuoklės, kur daugumą esminių važiuoklės mazgų reikės kapitaliai remontuoti.

REKOMENDUOJAME reguliariai atlikti važiuoklės remonto darbus, keisti pradėjusias dėvėtis dalis. Neužleiskite važiuoklės, nuo to priklauso Jūsų ir Kitų eismo dalyvių saugumas