Duslintuvu remontas - Autura

Duslintuvų remontas, išmetimo sistemos remontas

Dujų išmetimo sistema

Tvarkingai veikianti automobilio išmetimo sistema yra būtinas dalykas automobilio ekonomiškumui, aplinkos ir jūsų pačių saugumui.

Išmetimo sistema susideda iš skirtingų pagrindinių dalių - pirma priėmimo vamzdis kuris gauna pirmą išmetimo dujų srautą, toliau seka rezonatorius kuris grubiai sakant veikia kaip srauto "lygintuvas", nes iš variklio ateinantis dujų srautas yra ne vienodas, labai greitas, labai įkaitęs, todėl šios dalies tikslas jį sulėtinti, atvėsinti ir paskirstyti. Toliau seka  katalizatorius (daugiau informacijos apie juos čia ) jo pagrindinis tikslas mažinti kenksmingas išmetamųjų dujų dalis. Sekanti dalis sistemoje yra lambda zondas, jis matuoja koks deguonies kiekis išmetamų dujų sraute, surenka informaciją ir perduoda ją kompiuteriui kuris toliau jau reguliuoja tam tikrus variklio degimo procesus. Galiausiai išmetimo sistemos užbaigimas yra duslintuvas, tai metalinis bakelis kuris pagrinde mažina variklio išmetimo sistemos garsą ir kažkiek reguliuoja išmetamų dujų srautą.

Dažniausiai pasitaikančios išmetimo sistemos problemos

Kadangi automobilio dujų išmetimo sistema dažnai veikiama įvairių oro sąlygų - neretai pirmos bėdos dažniausiai būna - atsiradę rūdys. Kurios ilgainiui smarkiai paveikia metalines sistemos dalis. Kita pagrindinė priežastis kurią išskirtume tai mechaniniai pažeidimai - užvažiavus į duobę ar kitur kur "užkabinama" kažkuri sistemos dalis, ji pažeidžiama. Žinoma nemažai pažeidimų būna po automobilio avarijų.

Kaip žinoti, kad atsirado išmetimo sistemos problema?

Pagrinde pasikeitęs garsas nei įprastai. Priklausomai kurioje vietoje atsirado skylė, ar atsirado problema tarp dalių sujungimų skleidžiamas garsas gali būti labai garsus ir nemalonus. Kitas dalykas leidžiantis suprasti, kad atsirado problemų tai atsiradęs stiprus išmetamų dujų kvapas, kartais net patenkantis į automobilio vidų. Taip pat galite pastebėti jog automobilio trauka sumažėjo, ar padidėjo kuro sąnaudos - tokios problemos irgi gali būti susiję su išmetimo sistema.

Jaučiant, kad turite problemų su išmetimo sistema - kreipkitės į Autura servisą. Mūsų specialistai įvertins visą sistemos būklę, ir netinkamas, pažeistas išmetimo sistemos dalis pakeis NAUJOMIS. Mes vertiname profesionalumą, į kokybę žiūrime labai rimtai, tad neužsiimame kažkokiu išmetimo sistemos dalių pjaustymu, virinimu ar kitokiais bandymais "Lipdyti" dalis kurios TURI būti keičiamos naujomis.

Norite pakeisti automobilio duslintuvą nauju? Atvykite- pakeisime. Norite, kad būtų atliktas duslintuvo "lopymas" ar žargoniškai tariant "chaltūra", greičiausiai mes Jums nepadėsime sad. Ne dėl to, kad negalime, bet tiesiog mes auginame Autura ženklą kaip patikimo ir rimtai žiūrinčio serviso į visus atliekamus remonto darbus.