Dyzelinių purkštukų valymas - Autura - Autura

Dyzelinių automobilių purkštukų valymas

Ultragarsinis  purkštuvų valymas

Purkštukų valymas ultragarsu ypač veiksmingas būdas. Tai patikimas metodas kuris suteikia garantiją ir aiškiai pamatuojamus rezultatus. Tokio purkštukų valymo esmė yra išvalyti susikaupusias nuosėdas iš sunkiai pasiekiamų vietų. Turint tinkamą įrangą ir įrankius atlikti purkštukų valymui ultragarsu gali prireikti apie 1val ar ilgiau, priklausomai nuo purkštuko tipo, nuo jo užsiteršimo.

Kaip veikia purkštukų valymas ultragasu?

Purkštukai panardinami į specialią vonią su specialiu tirpalu. Tada ultragarsinė įranga siunčia aukšto dažnio garso bangas per valymo tirpalą. Šios aukšto dažnio bangos sukelia mikro "burbuliukus" kurie yra labai įkaitinti ir veikia kaip valantis abrazyvinis šepetėlis kuris pasiekia net sunkiausiai pasiekiamas vietas. Tokiu būdu yra pašalinami visi purkštukų užteršimai, oksidacijos ir pan.

Kodėl purkštukų valymas ultragarsu veikia?

Yra įrodyta, kad toks valymo būdas yra itin veiksmingas, nes jis pasiekia visus purkštuko komponentus, visus mikro įdubimus kur slepiasi susikaupę nuosėdos ir t.t Kiti paprasti valymo būdai to tiesiog negali padaryti, o šiuo atveju aukšto dažnio bangos išjudina ir pašalina nuosėdas.

Alternatyvus priežiūrinis purkštukų valymas naudojant JLM purkštukų valiklį- Dyzelinių purkštukų valiklis JLM
Naudojant šią priemonę gerokai pamažinsite purkštukų užsiteršimo galimybę- PIGIAI, kaina 7eur (realiai mažiau). Jį rekomenduojama naudoti grubiai kas 3000km, tai matematika labai paprasta 7eur/3000km = 0.002eur/km

Kiek kainuoja purkštukų valymas ultragarsu?

Paprastai purkštuko valymo kaina nuo 10eur (be PVM). Pasirinkę purkštuvų remontą mūsų Autura servise, ultragarsinį valymą atliksime nemokamai.