Akumuliatorių patikra - Autura

Akumuliatorių patikra

Profesionali akumuliatoriaus techninė priežiūra?

Kai tik į kiemus įžengia žiema ir šaltukas, visur aplink girdime  – neužsikuriančias transporto priemones. Vairuotojai prašantys vieni kitų - Gal turi "krokodilus" ? Gal gali "užstumti" ? Dėl to neretai kaltas prastas akumuliatorius, kadangi, esant minusinei temperatūrai, vyksta kitokie procesai nei esant teigiamai.

Neretai vairuotojai patys pasirenka ir nusiperka akumuliatorius, kurie nėra tinkami būtent pagal jų automobilio modelį ir galią - tas įtakoja ir trumpą aukumuliatoriaus darbą ir nepakankamą galią aptarnauti automobilį, ypač šaltuoju metu.

Žinoma labai blogai būna jeigu ir pats generatorius tinkamai neveikia, nepakankamai pakrauna akumuliatorių. Be viso to, naujesniuose automobiliuose atsiranda vis daugiau elektra aptarnaujamų patobulinimų – kaip  "Start/Stop" sistemos, veidrodėlių ir stiklų šildymas, automatinis užlenkimas ir pan. Ir tai žinoma, leidžia daryti prielaidą, kad  akumuliatorių priežiūra ir remontas yra techninių žinių reikaluajantis procesas.

Autura specialistai pataria : nekeiskite akumuliatorių patys, nebent esate patyręs ir gerai nusimanote apie visą proceso grandinę. Geriausia patikėkite akumuliatoriaus techninę priežiūrą ir keitimą mūsų serviso specialistams – darykite tai prieš žiemos ir vasaros sezoną!

Ar žinote, kokia dabartinė jūsų automobilio akumuliatoriaus būklė?

Akumuliatoriaus patikra ir keitimas

Mūsų vairuotojai dažnai daro vieną klaidą -  nesusimąsto, kad akumuliatorių reikėtų reguliariai tikrinti. Važiuoja tol kol akumuliatorius visiškai nusilpsta. arba automobilis jau tiesiog neužsiveda. Rekomenduojame reguliariai tikrinti aukumuliatorius mūsų Autura servise, kai būtina, mes jį pakeisime nauju, tuo pačiu apsaugosime Jus ir nuo nemalonumų. Ramiai kelsitės šaltą žiemos rytą žinodami, kad automobilis Jūsų nepaves dėl silpno akumuliatoriaus.

Autura servisas užtrikrina :

  • Kokybišką akumuliatorių patikrą ;
  • Tinkamo kokybiško akumuliatoriaus parinkimą pagal automobilio modelį ;
  • Problemos identifikavimą jeigu akumuliatorius nesikrauna ;
  • Seno akumuliatoriaus utilizavimą ;