Kuro filtro keitimas - Autura

Kuro filtro keitimas

Kodėl svarbu keisti dyzelinio variklio kuro sistemos filtrą?

Purvas yra mirtinas dyzelinio variklio priešas, jis būna įvairių formų. Nors niekas iš mūsų sąmoningai neįmestų saujos smėlio, ar akmenukų į variklį, tiesa yra ta, kad jūs net nenumanydamas galite kažką panašaus padaryti, kaskart kai pvz. pats nusprendžiate keisti tepalus ar filtrus, arba tiesiog neatsakingai užpildydami degalų baką ar net užvesdami variklį su netvarkingu ar netinkamai sumontuotu oro filtru. Štai kodėl kiekviename variklyje yra alyvos, degalų ir oro filtras, todėl yra itin svarbu naudoti tinkamą ir kokybišką filtrą kiekvienam varikliui. O pačio filtro darbas yra daug sudėtingesnis, nei jūs galite pamanyti. 

Pirma apsauga varikliui - FILTRAI. 

Dyzelinio kuro filtras, alyvos filtras ar oro filtras yra dalykai kurie besąlygiškai turi būti keičiami LAIKU. Turi būti pasirenkami aukščiausios kokybės sertifikuoti flitrai, atitinkantys gamintojo nurodytus parametrus. Taigi filtrai -  dalys realiai esančios tarp išorės ir praktiškai visko kas patenka į jūsų mylimo automobilio variklio sistemą

Jūsų atsakomybė yra laiku nuvežti automobilį, kad jam būtų pakeistas kuro sistemos filtras ar kiti filtrai ir komponenetai.

Mūsų Autura serviso atsakomybė yra parinkti kokybiškus kuro filtrus kurie idealiausiai tiks pagal automobilio gamintojo nurodymus ir juos tinkamai pakeisti. O tuo tarpu kuro filtro atsakomybė DIRBTI ir SUNKIAI, vidutiniškai dyzelinio kuro filtras per 1min praleidžia apie 1,5l dyzelinio kuro, jeigu skaičiuotume 500 valandų filtro tarnavimo laiką, tai per tokį laiką jis išfiltruoja net apie 45.000 litrų dyzelinio kuro. 

Kiek kainuoja dyzelinio kuro filtro keitimas?

Autura dyzelcentre filtro keitimas nuo 15eur (be PVM). Mes taip pat Jums parinksime patį tinkamiausią kokybišką kuro filtrą.

Rekomenduojame rinktis tik kokybiškus filtrus mūsų Autura parduotuvėje.

Nemažai papildomos informacijos apie dyzelines kuro sistemas galite rasti mūsų Paslaugos "Dyzelinių variklių kuro sistemų priežiūra" aprašyme.