Variklio kapitalinis remontas - Autura

Variklio kapitalinis remontas

Kaip nuspręsti: keisti ar remontuoti variklį?  

Žmogui pačiam nesuprantačiam apie variklius bus gana sudėtinga nuspręsti ar keisti variklį ar vis dėl to atlikti kapitalinį variklio remontą. Pirma reikėtų suprasti, kad atlikti kapitalinį remontą ne visada apsimoka, gali būti, kad bus sutvarkomos problemos pvz. susijusios su kompresija ar panašiai, bet jeigu variklis senas ir daug eksploatuotas, verta pagalvoti ar toliau jį naudojant greitai nepradės gesti kitos susijusios variklio dalys. Tokiu atveju greičiausiai neverta jo remontuoti, senam automobiliui tikriausiai labiau verta pirkti kitą - naudotą variklį, nes jo kaina bus tikėtina mažesnė nei senojo kapitalinis remontas. Žinoma visada egzistuoja klausimas ar nupirktas kitas dėvėtas variklis tarnaus ir nepradės byrėti - dėja šį  klausimą niekas neatsakys, galima imtis visų galimų patikrinimo priemonių, bet garantijos vis tiek neturėsime. Tad paprasčiausia -kreipiatės į Autura meistrus - apžiūrėję nuspręsime koks tinkamiausias sprendimas.

Jeigu automobilis nėra senas, jo rida pakankamai nedidelė, tad žinoma labiau gali apsimokėti daryti kapitalinį variklio remontą, bet kokiu atveju visus už ir prieš padės įsiverinti tik patyrę meistrai.


Variklio gedimo požymiai

Tai vis dėlto kokie yra dyzelinio variklio gedimo požymiai kurie padėtų suprasti, kad artėja rimtas variklio remontas, o gal ir kapitalinis remontas? Dažniausiai vienas gedimo požymis gali būti įtakojamas kelių skirtingų priežasčių, tad ir remontas gali būti skirtingas. Pagrindinės priežastys gali būti įvairios, paminėsime kelias :

  • Sumažėjusi automobilio galia ;
  • Sudėtingas variklio užvedimas ;
  • Ženkliai padidėjusios variklio alyvos sąnaudos, nors nutekėjimo į išorę nesimato ;
  • Sumažėjusi kompresija ;

Pastebėję panašius požymius nelaukite, kreipkitės ir tikrinkite variklį, kuo anksčiau tai bus padaryta, tuo tikėtina mažesnės investicijos laukia

Variklio kapitalinio remonto būdai

Dyzelinio automobilio variklio kapitalinis remontas būna atliekamas tik išsiaškinus tikrąsias priežastis. Gali būti, kad teks išardyti visą variklį pilnai, tai reiškia jis bus išmontuotas ir išardytas iki smulkiausių dalių, tada pilnai perrinktas, pakeistos susidėvėjusios dalys. Gali būti ir toks variantas, kad priklausomai nuo gedimo, pvz. sumažėjusios kompresijos gali užtekti pakeisti susidėvėjusius stūmoklių žiedus, pakeisti vožtuvus, nušlifuoti variklio galvą ir pan. Tokiems darbams atlikti variklio pilnai neardome, nuardoma tik viršutinė variklio dalis - sutvarkoma ir sumontuojama atgal.

Geriausiai tai atlieka autorizuoti servisai, kurie turi tinkamą įrangą ir meistrus kurie šiuos darbus atlieka preciziškai vadovaudomiesi visa reikalinga technologija.

Variklio kapitalinio remonto kaina

Mažiausiai mėgstamas klausimas į kurį netinka atsakyti net  - ... remontas kainuos APIE.. Visi nori žinoti kainą, bet šiuo atveju ją nustatyti sudėtinga. Kiek kainuoja kapitalinis remontas galime atsakyti atlikę apžiūrą Auturos servise, nustatę gedimo priežastis ir įvertinę susijusių mazgų remontą. Klausimas kiek kainuoja kapitalinis variklio remontas tolygus klausimui - kiek kainuoja dantų remontas? Pirmiausia bus atsakyta, kad reikia apžiūrėti ir tik tada nustatyti kainą.

Bet kokiu atveju, nėra ko slėpti, variklio kapitalinio remonto kaina yra didelė. Tokie darbai apima sudėtingus procesus, reikalauja pasitelkti ne vieną specialistą, naudoti specialią įrangą, bei naujas kokybiškas detales.


Variklio kapitalinio remonto pasekmės
 

Atlikus variklio kapitalinį remontą jausite didelį skirtumą tarp senojo naudoto variklio ir variklio po kapitalinio remonto. Jausite gerokai didesnę galią, važiuosite dinamiškiau ir greičiau, sumažės kuro sąnaudos, patirsite didesnį malonumą vairuojant. Ir galiausiai Jūsų investicija į kapitalinį variklio remontą ilgainiui atsipirks, tikėtina, kad pas meistrus lankystės gerokai rečiau, na bent jau dėl variklio gedimo.

Nepamirškite, kad tokiai "operacijai" reikia pasitelkti tik patyrusią įmonę kaip Autura, kurie specializuojasi dyzelinių variklių remonte. Variklio kapitalinį remontą patikėkite mums, o mes garantuosime aukščiausio lygio specialistus kurie atliks darbus pagal visas technologines praktikas ir nepraleis jokių svarbių detalių atliekant variklio kapitalinį remontą.