Kompiuterinė diagnostika - Autura

Kompiuterinė diagnostika

Profesionali kompiuterinė automobilių diagnostika

Kompiuterinė diagnostika

Dyzelinių automobilių diagnostika reikalinga nustatyti gedimui kuris paprastai nėra mechanikui aiškus išklausius kliento apibūdinamą gedimą. Taip pat automobilio diagnostika yra puiki profilaktinė priemonė, leidžianti įsitikinti, kad Jūsų automobilis funkcionuoja teisingai.  
Diagnostika iš esmės tai modernus procesas skirtas patikrinti elementus, kurie sąveikauja su variklio valdymo bloku. Diagnostikos pagalba nustatomi atsiradę gedimai, taip pat tie gedimai gali turėti įtakos kito komponento veikimui ir t.t, tokiu būdu pilnai išsiaiškinama visa grandinė susijusių elementų ir jų gedimo poveikis vienas kitam. 
Kokybiškai atlikta dyzelinio automobilio diagnostika padės tiksliai sužinoti esamas problemas, nustatyti jų priežastį ir tinkamai įvertinti remonto darbus.
Dyzelinio automobilio diagnostiką privaloma atlikti naudojant TIK kokybišką įrangą. Nuo įrangos prikslauso ir gaunamų duomenų tikslumas.  Autura servise automobilių diagnostika atliekama su profesionalia BOSCH įranga
BOSCH ženklas daugelį metų žinomas kaip kokybės ir patikimumo simobolis.

 

Jūsų automobilio "sveikata" priklauso ir nuo atitinkamų priedų "vitaminų" kuriuos naudojate. Jeigu nenaudojate, rekomenduojame dyzeliniams automobiliams naudoti tam tikrus aukštos kokybės priedus kurių pagalba užkirsite kelią įvairioms problemoms, prailginsite variklio sistemų darbą, užtikrinsite maksimalią apsaugą, išvalysite nešvarumus.

MŪSŲ profesionalūs meistrai REKOMENDUOJA patikrintus laike itin kokybiškus priedus :

Multifunkcinis kuro priedas STANADYNE Performance - Vienas rimtesnių daugiafunkcinių priedų
- Turbinos valiklis - Ypatingo poveikio priedas turbinų priežiūrai
- Ekstremalus kuro sistemos valymas - Superinis valiklis, veikia tikrai Ekstremaliai
DPF valymo priedas - Nepamirškite DPF valymo. Tai itin svarbus priedas, kurį būtina naudoti.

DAUGIAU profesionalių priedų rasite mūsų El.parduotuvėje

Kokybiška automobilio diagnostika = sėkmingas remontas

Auturoje naudojama autorizuota įranga iš originalių gamintojų BOSCH, SIEMENS VDO, DENSO , DELPHI 

Sėkmingas automobilio remontas 90% priklauso nuo teisingai atliktos diagnostikos.

AUTURA įmonėje diagnostiką atliksime naudodami aukščiausios kokybės modernią įrangą taip garantuosime jums tikslių rezultatų pateikimą.

Registruokitės automobilio diagnostikai internetu jau dabar

Automobilio diagnostika nėra sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas. Viskas vyksta paprastai, atvyksite į apžiūrą, tada diagnostikos specialistas prijungs programinę įrangą prie jūsų automobilio ir nuskaitys kompiuterio duomenis. Tokiu būdu gausite pilną atsakaitą apie esamas klaidas ar problemas, laiku užkirsite kelią didesniems nuostoliams.
Galbūt jokių problemų atlikus diagnostiką nebus nustatyta, bet būsite ramūs, kad automobilis tvarkingas. Tai užims viso labo 20-35min.
 

Užsiregistruokite

Autura servise diagnostikos paslaugai ir užsitikrinkite nepriekaištingą automobilio techninę būklę.

Paslaugos

Dyzelinių automobilių diagnostika

Automobilio patikra prieš perkant

Akumuliatorių patikra