Dyzelinių variklių Common Rail purkštukų Keitimas - Autura - Autura

Purkštukų keitimas

Common rail dyzelinių variklių purkštukų atsiradimas yra didžiulis proveržis dyzelių pramonėje. Ši sistema buvo sukurta Šveicarijoje 1960m., vėliau vis tobulinta. Kaip bebūtų keista, bet pirmą kartą ją pramonėje pradėjo taikyti Japonai, būtent Denso korporacija ( Denso purkštukai Autura e-parduotuvėje). Na ir žinoma vėliau Common rail sistema ir purkštukai išplito automobilių pramonėje labai greitai.

Pagrindiniai common rail purkštukų privalumai tokie :

  • Ženkliai tylesnis dyzelinio variklio darbas ;
  • Daug geresnė degalų ekonomija ;
  • Didesnis sukimo momentas ;
  • Mažesnis užterštumas ;

Trumpai tariant, atsiradusi technologija gerokai stumtelėjo dyzelinių automobilių lygį į naujas aukštumas. Bet, kad ir kaip gera ši common rail sistema būtų, kaip ir visos sitemos kartais genda ir jas reikia tvarkyti. Autura servise mes jau daug metų specializuojamės dyzelinių common rail sistemų remonte, dyzelinių purkštukų restauravime bei purkštukų keitime.

 

Tad kokie pagrindiniai purkštuko gedimo požymiai?

Labai technologiškai neaiškinsime, ši tema ganėtai plati. Tad pasistengsime susisteminti ir paminėti pagrindinius Common rail purkštukų gedimo požymius, kad galėtumėte suprasti ar jau laikas keisti purkštukus.

  • Blogas dyzelinio kuro filtravimas. Jeigu seniai keistas kuro filtras, jis gali būti neefektyvus kuro filtravimo procese. Dyzelinis kuras neretai yra "užterštas", nors atrodo švarus ir pilamas kokybiškas - filtras vistiek reikalingas. Dyzeliniame kure pilna smulkių abrazyvinių dalelių, kurias filtras ir turi eliminuoti/sustabdyti. Kai jis užsikemša jis vis dažniau praleidžia šias daleles ir jos patenka į common rail purkštukus. Tikriausiai, jau suprantate, kad purkštukas yra gana JAUTRI sistemos dalis, o abrazyvinės dalelės per laiką įtakoja purštuko vožtuvo eroziją. Taigi Purkštukas praranda sandarumą, tampa neefektyvus. Visa tai toliau gali nuvesti į : padidėjusį dūmingumą, nekorektišką variklio darbą laisva eiga, ir galiausiai Variklio gedimą.

- Filtrai Autura E-parduotuvėje - raskite sau tinkamą!

  • Prastos kokybės dyzelinis kuras. Neretai akcentuojamas prastas dyzelinis kuras, tai tikrai gana didelė problema. Viskas prasideda nuo to kuo MAITINAME savo automobilį. Kaip ir mūsų kūnas, jei matinamas prastos kokybės maistu - galiausiai pradeda negaluoti. Taigi, prastas kuras yra viena iš pagrindinių priežasčių kurios gali įtakoti poreikį keisti common rail purkštukus. Dažniausiai pasitaiko tokia problema : korozija dėl prastame kure pasitaikančio vandens. Taip vandens, nesuklydome. Vanduo kartais patenka į dyzelinį kurą pvz. ypatingai karštomis dienomis kuro bake vykstant kondesacijai. Dieną kuro bakas įkaista, naktį atvėsta- taip susidaro rasa ant kuro bako sienelių ypač kai kuro bakas apytuštis.

Pilkite tik KOKYBIŠKĄ kurą ir tik Patikimose degalinėse!

  • Prastai sumontuoti purkštukai variklyje. Taigi jeigu buvo keisti purkštukai, ir netinkamai sumontuoti neautorizuotame servise, tai gali būti priežastis dėl ko prastai dirba Jūsų automobilis. Jeigu blogai atliktas purkštukų restauravimas tai vėlgi įtakoja daug kylančių problemų. Profesionalūs purkštukų meistrai užtikrina, kad tokių problemų nebūtų. Purkštukų restauravimas, purkštukų keitimas, yra savotiška operacija. Itin svarbus sandarumas, svarbus užveržimo momentas, ypatingai svarbus sterilumas ir daug kitų niuansų kuriuos mes Autura servise užtikriname - dirbame pagal specialią metodologiją, laikomės visų rekomenduojamų procesų. Netinkamai sumontuoti purkštukai įtakos prastą automobilio trauką, juodus dūmus, blogą ekonomiją.
  • Naudojamos nekokybiškos prastos variklio sistemos dalys. Variklis ir jo sistema yra vientisas įrenginys įtakojamas įvairių procesų susijusių tarpusavyje. Tad įsivaizduokime, kad gamintojas rekomenduoja naudoti tik tokio ar tokio tipo atitinkamas dalis, o Jūs daug nesigilinęs pasirenkate pigų, nekokybišką, nesertifikuotą produktą. Kas vyksta? VARIKLIO SISTEMA "išsiderina", ji priversta veikti su kažkokia dalimi, kuri neatitinka visos sistemos parametrų, nustatytų normų. Mes kalbame bendrine prasme, ne apie vieną konkrečią detalę. Bet gamintojas gamindamas variklį, ne bereikalo rekomenduoja tinkamus naudoti produktus, ir ne bereikalo atliekamas produktų sertifikavimas. Gamintojas parenka atitikmenis kurie tenkina variklyje vykstančius procesus, atlaiko tam tikras apkrovas ir t.t TODĖL naudokite tik kokybiškas dalis. Keiskite purkštukus tik į rekomenduojamus gamintojo.

Naudojant prastas detales - be abejo turėsite rimtų problemų! Autura E-parduotuvė - prekyba kokybiškomis dalimis!

Purkštukų išėmimas ir keitimas Autura servise Vilniuje ir Kaune.

Pats purkštukų išėmimas- procesas reikalaujantis patirties ir išmanymo. Nerekomenduojame bandyti patiems ir ekspermentuoti keisti purkštukus. Galite pridaryti rimtų problemų kurios kainuos gerokai brangiau nei purkštukų keitimo kaina. Atvežkite savo automobilį mums į Autura servisą ir mes parinksime tinkamus naujus purkštukus, arba esant reikalui profesionaliai juos restauruosime, tinkamai pagal rekomendacijas įdėsime ir garantuosime už atliktą darbą.