• English
  • Русский

Apie mus

Firma "Autura" įkurta 1996 metais. Nuo veiklos pradžios specializuojamės tiekdami aukštos  kokybės dyzelinių automobilių kuro sistemos ir variklių detales. Patirtis, sukaupta per šiuos metus, leidžia pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės laiko patikrintus produktus, bet ir sprendimus automobilių remonto klausimais. Mūsų prekėmis ir paslaugomis pasitiki daugelis Lietuvos autoservisų, transporto įmonių ir prekybininkų, kas atspindi mūsų siūlomos produkcijos patikimumą. Tik patikima produkcija iš patikimų gamintojų, profesionalios konsultacijos, prieinamos kainos, tai mes siūlome savo klientams kiekvieną dieną jau daugiau kaip du dešimtmečius (nuo 1996 metų)

Esame officialūs BOSCH prekybos atstovai, siūlome platų originalių dalių asortimentą. Mes padėsime Jums sukomplektuoti visas variklio remontui reikalingas dalis, pakonsultuosime remonto klausimais. Jeigu reikiamos detalės neturėsime savo sandėliuose, detalę užsakysime ir pristatysime Jums per 1-ą darbo dieną. Prekiaujame didmena ir mažmena.

Auturos dyzelių remonto centruose Vilniuje ir Kaune atliekame visos dyzelinės technikos patikrą ir remontą. Remontuojame BOSCH, DELPHI, DENSO, ZEXEL, SIEMENS VDO common rail (CR) sistemos siurblius, CR elektromechaninius purkštukus, CR piezo purkštukus, siurblius-purkštukus PDE (pumpe duse), UIS (unit injector system), PLD sekcijas, mechaninius rotorinius siurblius VE, VE-EDC, VP44, mechaninius daugiaplunžerinius PE..S.. tipo siurblius.

Mes parodose:

Automechanika 2014
Delphi diesel system spare parts
ALT' 2011
ALT' 2005