Apie mus - Autura

Apie mus

Įmonė "Autura" įkurta 1996 metais. Nuo veiklos pradžios specializuojamės tiekdami aukštos kokybės dyzelinių automobilių kuro sistemos ir variklių detales. Patirtis, sukaupta per šiuos metus, leidžia pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės laiko patikrintus produktus, bet ir sprendimus automobilių remonto klausimais. Mūsų prekėmis ir paslaugomis pasitiki daugelis Lietuvos autoservisų, transporto įmonių ir prekybininkų, kas atspindi mūsų siūlomos produkcijos patikimumą. Tik patikima produkcija iš patikimų gamintojų, profesionalios konsultacijos, prieinamos kainos, tai mes siūlome savo klientams kiekvieną dieną jau daugiau kaip du dešimtmečius (nuo 1996 metų)

Auturos automobilių remonto centruose Vilniuje ir Kaune atliekame visos dyzelinės technikos patikrą ir remontą. Remontuojame BOSCH, DELPHI, DENSO, ZEXEL, SIEMENS VDO common rail (CR) sistemos siurblius CP1, CP3, CP4, CR elektromechaninius purkštukus, CR piezo purkštukus, siurblius-purkštukus PDE (pumpe duse), UIS (unit injector system), PLD sekcijas, mechaninius rotorinius siurblius VE, VE-EDC, VP44, mechaninius daugiaplunžerinius PE..S.. tipo siurblius.

Įmonė Autura yra autorizuotas "Bosch Diesel Service" - BDS (Bosch dyzelinių sistemų servisas), "Bosch Car Service" - BCS  ir Siemens VDO  servisas.

Įmonės Vadovai

Įmonės vadovas
Audrius
Savininkas ir įkūrėjas
Įmonės vadovas
Ignė
Buhalterė
Įmonės vadovas
Mindaugas
Kauno serviso vadovas
Įmonės vadovas
Romas
Vilniaus serviso vadovas

Įmonės Darbuotojai

Mūsų klientų atsiliepimai

Yevhen Astakhov Kaunas
“Профи в своём деле!!! Цены и сроки тоже радуют.”
Inga Kaunas
“Tikrai vyrukas išsamiai pakonsultavo dėl galimo gedimo. Matos kad išmano savo darbą.”
Migle Goroskinaite Kaunas
“Draugiškas ir malonus kolektyvas, puikiai surado ir sutvarkė automobilio problemą.”
Edvin Vilnius
“Puikus ir malonus aptarnavimas. Lankiausi pirma karta, likau nustebintas.”
Robert S. Vilnius
“Super szybko i sprawnie”
Marijus Vilnius
“Dirba labai greitai, paaiškina visus atliekamus veiksmus ir siūlomų sprendimų privalumus ir trūkumus. Visada buvo jausmas, kad meistrams prioritetas buvo pirma suteikti gerą paslaugą (o problema buvo rimta), o tik vėliau paimti pinigus. Tada ir mokėti negaila :)”
Saulius Jakelaitis Kaunas
“Viskas gerai Savo srities profesionalai”
Vygandas Krasauskas Vilnius
“Greitas prekių pristatymas, teisingi patarimai.”
Vilius Davidonis Kaunas
“Labai profesionalus aptarnavimas, matosi, kad daug dėmesio skiriama kokybei. Servisas švarus, tvarkingas, darbuotojai mandagūs. Rekomenduoju”
Jadvyga Petravičienė Kaunas
“Ačiū Auturos meistrams už puikų aptarnavimą ir gerą darbo kokybę Sėkmės Jums darbe !!!!!!”
Gediminas Atkočaitis Kaunas
“Savo srities profesionalai.”
Donatas, Audi A6 Kaunas
“Profesionaliai ir greitai išsprendė Ad Blue problemą. Buvo pasiūlyti keli sprendimo būdai, tiek naujomis detalėmis, tiek naudotomis. Aiškiai paaiškino pliusus, minusus. Darbai užtruko 1 dieną. Darbams davė garantijas.”
Aurimas, Opel Zafira Vilnius
“Meistrai, išmanantys savo veiklos sritį. Kol kas auto dar bandymuose, bet po remonto pirmus 300km įveikė be problemų. P. S. Žmonės išsprendė net keisčiausią problemą, su kuria susidūrė. Geltona zafira vėl trasoje. Ačiū”

Turite problemų su automobiliu ? Mes tuo profesionaliai pasirūpinsime.

Mūsų įmonė yra oficialus bei autorizuotas BOSCH CAR SERVICE ir BOSCH DIESEL SERVICE autoservisas . Teikiame visas automobilių remonto paslaugas.

Skambinti: Kaunas +370 37 313250 . +370 37 460222, - Vilnius +370 5 2777612