Dyzelių CHIP tiuningas - Galios didinimas - Autura

Automobilių galios didinimas

Ekspertų atliekamas aukščiausio lygio Chip tuningas dyzeliniams automobiliams

Automobilių galios didinimas

Daugiau galios ir geresnis sukimo momentas

Dyzelinių variklių valdymo blokų programavimas - kitaip tariant Chip tuningasČipavimas / Rempas. Šios sąvokos apibūdina procesą kuris yra ne kas kita kaip valdymo bloko - ECU parametrų keitimas.

Automobilio variklis valdomas kompiuteriu (ECU). Paprastai aiškinant šis kompiuteris nustato, kiek degalų ir oro reikia paduoti į variklį, ir reguliuoja turbo bei kuro tiekimo procesą. 

Kokie pagrindiniai privalumai atlikus dyzleinio automobilio rempą / čipavimą / chip tuningą?
1.    Padidintas dyzelinio variklio sukimo momentas ir galia
Atlikus jūsų dyzelinio automobilio diagnostiką, nusatomi esami jūsų automobilio variklio veikimo parametrai. Atsižvelgiant į gamintojo nustatytus parametrus ir jų ribas mūsų specialistai naudodami profesionalią programinę įrangą parinks optimaliausius galios didinimo parametrus jūsų automobiliui. 
2.    Pagerinamas kuro įsisavinimo/panaudojimo efektyvumas
Tinkamai atlikus variklio bloko parametrų keitimą / remapą / čipavimą variklis pasiekia daugiau galios visame jo apsisukimų diapazone. Tai reiškia, kad naudojant mažiau apsukų pasiekiamas toks pats greitis. Kadangi dyzelinis variklis dirba mažesnėmis apsukomis tai reiškia efektyviau panaudoja kurą ir jo sunaudoja mažiau. Daugiau galios – mažesnės kuro sąnaudos.
3.    Daug geresnis bendras dyzelinio variklio efektyvumas
Kai jūsų automobilis tinkamai sureguliuojamas, pagerinamas ir jo bendras efektyvumas. Jūs pajausite akivaizdų skirtumą pajudant iš vietos, pagreitėjant, įvažiuojant į posūkius, stabdant. Jausite didenį malonumą vaituojant.
4.    Variklio programavimas pagal Jūsų poreikius
Svarbu žinoti, kad remapas atliekamas individualiai išsiaiškinus Jūsų poreikius. Tai yra didžiulis privalumas klientams, nes kiekvieno reikalavimai, vairavimo įpročiai skirtingi. O dyzelinio variklio čipavimas tą leidžia taikyti skirtingomis opcijomis.

Daugiau galios - Mažesnės kuro sąnaudos - Dinamiškesnis važiavimas

Įmonė AUTURA yra oficialūs AVON TUNING (UK) atstovai Lietuvoje. 

Dirbame su aukščiausio lygio specialistais. Konsultuojamės, nuolatos keliame savo kvalifikaciją ir siekiame suteikti savo klientams nepriekaštingo lygio paslaugas. 

Nuolatinis darbas su profesionalais leidžia mums tobulėti dyzelinių automobilių remapo / chip tuningo srityje sekant naujausias tendencijas!

PATIKĖKITE SAVO AUTOMOBILIO GALIOS DIDINIMĄ MŪSŲ SPECIALISTAMS!

Registruokitės automobilio CHIP tuningui internetu jau dabar

Dyzelinio automobilio galios didinimas "remapas" / "chip tuningas" apima kelis žingsnius :
1.    Kliento konsultacija. Jos metu Auturas specialistai tiksliai išsiaiškina ko klientas pageidauja ir siekia automobilio valdymo bloko parametrų keitime.
2.    Patikra / diagnostika prieš čipavimo procesą. Šiuo atveju patikrinama esama automobilio būklė, nustatomos problemos kurios galėtų įtakoti remapo parametrus. Radus problemas jos šalinamos.
3.    Programinė įranga. Paruošiama reikalinga programinė įranga parametrų keitimo procesui.
4.    ECU – valdymo bloko parametrų keitimas. Jungiamasi prie ECU ir vykdomas parametrų programavimas pagal kliento poreikius.
5.    Kelio testas. Po remapo proceso automobilis testuojamas kelyje ir testo metu analizuojami duomenys. Tikrinama ar pasiekiami užsibrėžti variklio čipavimo rezultatai. Jeigu reikalinga toliau tęsiamas parametrų konfigūravimas.
6.    Automobilio perdavimas klientui. Po sėkmingai atlikto dyzelinio automobilio remapo / čipavimo jis perduodamas kliento testavimui. Taip pat klientui suteikiamas atspausdintas rezultatų duomenų lapas ir suteikiama papildoma informacija.

Užsiregistruokite

Autura servise dyzelinio automobilio remap / čipavimo paslaugai.

CHIP TUNINGO paslaugos

AdBlue sistemų remontas

DPF Gedimų šalinimas ir remontas

ECU valdymo blokų remapingas

EGR programavimas/taisymas

DPF išprogramavimas

Greičio ribotuvo šalinimas /Speed limiter

Sklendžių šalinimas Swirl Flap