Traktorių remontas - Autura

Traktorių purkštukų ir kuro sistemų remontas

Profesionalus traktorių kuro sistemų remontas | Traktorių purkštukų patikra ir restauravimas |DPF/FAP filtrų valymas | Traktorių turbinų remontas/restauravimas

Traktorių purkštukų ir kuro sistemų remontas

Traktorių purkštukų patikra ir remontas

Žemės ūkio technika privalo TARNAUTI praktiškai visus metus. Traktoriai ūkininkams yra vienas pagrindinių priemonių siekiant užtikrinti Sėkmingą ūkio veiklą. Deja, technika ypatingai sunkioji neretai ir genda.
Viena pagrindinių Traktorių variklio gedimų problemų yra - Purkštukai ( tokie kaip - BOSCH, DENSO, DELPHI, SIEMENS, STANADYNE, PERKINS kiti).

Traktoriai sezono metu dirba didelėmis apkrovomis ir ilgomis laiko atkarpomis nuo ryto iki vėlaus vakaro. Tad nenuostabu, kad didžiulės apkrovos tenka purkštukams. Traktorių tokių kaip John Deere, Valtra, New Holland, Kubota ir kt. purkštukai genda ne dėl to, kad jie nekokybiški ar panašiai, tiesiog dažniausiai jie susidėvi. Žinoma tam įtakos turi ir kuro kokybė ir kiti įtakojantys veiksniai.

Jeigu Jūsų traktorių purkštukai sugedo, norite Juos restauruoti, valyti ar gauti naujus - Kreipkitės į AUTURA. Žinome kaip svarbu, kad technika būtų greitai "pakelta" atgal į darbus, tad MES Ūkininkams teikiame PRIORITETINĘ aptarnavimo TVARKĄ*.

AUTURA yra autorizuotas BOSCH servisas. Esame profesionalūs purkštukų remonto paslaugų teikime. Dirbame daug metų, naudojame naujausias technologijas, modernius patikros stendus. JŪSŲ traktorių purkštukų problemą išspręsime labai greitai - suteiksime garantijas

Traktorių kuro sistemų ir turbinų remontas

AUTURA servise atliksime pilną Jūsų traktoriaus kuro siurblio remontą.
Traktorių kuro siurblių remontas yra sudėtingas ir reikalauja itin profesionalių žinių bei įrangos, tad jį turite patikėti tik įsitikinę serviso profesionalumu. 

AUTURA servise galime pilnai suremontuoti sulūžusias, švilpiančias, netraukiančias, dūminančias ar kitų gedimų turinčias Traktorių turbinas. Nustatome gedimų priežastis. Suteikiame 12 mėn. garantiją.

Darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Visada konsultuojame savo klientus.

Traktorių DPF/FAP filtrų plovimas/atstatymas

Traktorių DPF filtro užsikišimas yra gana dažna problema.
Deja kartais ūkininkai renkasi ne itin "etišką" kelią ir renkasi DPF filtro pašalinimą iš sistemos. Taip išsprendžiama užsikišimo problema, bet žiūrint iš visos perspektyvos - padidiname gamtos teršimą.. 

AUTUROJE mes galime atstatyti jūsų Traktoriaus DPF filtrą net 98%. Garantuojame suodžių ir pelenų išvalymą.

Kreipkitės ir išvalysime trakotriaus DPF filtrą, duosime garantiją.

Tokiu būdu visi prisidėsime prie gamtos mažesnio teršimo!