Važiuoklės remontas - Autura

Važiuoklės patikra

Važiuoklės patikra apsaugos nuo netikėtumų kelyje.

Kada atliekama važiuoklės patikra?

Važiuoklės patikrą reikėtų atlikti bet kuriuo atveju kai tik pastebite pirmus nesklandumus. Tai gali būti :

  • Ūžimo ar kitokio netipinio garso atsiradimas
  • Atsiradęs bildėjimas/barškėjimas/girgždėjimas
  • Atsiradusi vibracija kurią jaučiate vairuodami
  • Atsiradęs automobilio vairo "traukimas" į kažkurią pusę
  • Sukant vairą jaučiamas striginėjimas
  • Važiuojant per duobes ar nelygumus jaučiate, kad automobilis daug kiečiau sugeria juos nei įprastai
  • Prastas stabdymas, ar prastai veikia automobilio rankinis stabdis

Visada vadovaukitės sveika nuojauta, net jei ir neesate specialistas galite suprasti, kad su automobilio važiuokle kažkas vyksta ne taip nei įprastai. Jeigu tokia nuojauta atsirado, galite būti beveik tikri, kad taip ir bus. 

Ir galime garantuoti, kad nebūna tokių "stebuklų", kai automobilis "susitaiso" pats. Teko ne kartą girdėti kai klientai sako, kažkada buvo atsiradęs kažkoks keistas garsas, bet jis pats ir dingo. Deja trumpam pasišalinęs garsas, tikrai nereiškia, kad bėda pradingo. Dažnai tai tik laikinas etapas, vėliau problema tikrai grįžta ir neretai vienas sugedęs mazgas laiku nepradėtas tvarkyti įtakoja kitų dalių susidėvėjimą.

Tad nelaukite, jeigu pastebėjote net menkiausią važiuoklės nesklandumą, būtinai važiuokite pas mus į Autura servisą ir atlikite važiuoklės patikrą. Važiuoklės patikra kurią atliksite laiku, užkirs kelią rimtoms problemoms vėliau. 

Kaip atliekama važiuoklės patikra?

Dažniausiai pirma išklausome kliento pastebėjimus. Jis automobilį eksploatuoja ir neretai įvardindamas atsiradusius pokyčius važiuoklėje mums padeda suprasti kur tiksliau ieškoti problemos. Bet kuriuo atveju visada pirma vykdome vizualinę patikrą, peržiūrime visus esminius važiuoklės mazgus, įvertiname padangų nusidėvėjimą. Sekančiai specialistas atlieka važiuoklės mazgų, jungčių rankinį priverstinį judinimą. Galiausiai reikalui esant atliekamas testinis važiavimas - pagreitėjimai stabdymai, manevravimai.

Atlikus važiuoklės patikrą, konstatuojame gedimus. Klientui pasiūlome reikalingą važiuoklės remonto paslaugą, kokybiškas detales.