Stabdžių remontas - Autura

Stabdžių patikra ir remontas

Automobilio stabdžių sistema

Gerai veikiantys stabdžiai - yra viena tų automobilio sistemos dalių kuri nuolatos dirba. Turbūt net nesusimąstote, kiek kartų mieste važiuodami nuo taško A iki taško B paspaudžiame stabdžių pedalą? Arba kiek įkaista stabdžių diskas atliekant stabdymus? Pvz. normaliai važinėjant mieste, stabdžių diskai pasiekia net 200 laipsnių, kartais daugiau. Tiek diskai, tiek kaladėles patiria didžiulę trintį ir apkrovas nuo automobilio inertiškumo, jie yra pagrindinis Jūsų viso automobilio svorio kartu su jumis elementas kuris jus daugeliu atvejų SAUGO. Tad nepriekaištinga stabdžių sistema yra labai svarbi. Žinoma kai kas pasakys, kad egzistuoja stabdymas pavaromis, bet kalbame tiesiog apie stabdžių sistemą.

Be tvarkingų stabžių sistemos važinėti autmobiliu tiesiog DRAUDŽIAMA.

Mes mechanikai, niekada nesuprasime tokių vairuotojų kurie eksploatuoja automobilį su "plikomis" kaladėlėmis, arba nepasitikrina stabdžių skysčio lygio ir t.t

Stabdžių gedimo požymiai

Paminėsime kelis esminius gedimo požymius, kuriuos nėra sudėtinga atpažinti ar pastebėti. Niekada neignoruokite :

  • Užsidegė stabdžių lemputė prietaisų skydelyje? Važiuojam tikrinti! Tai gali būti elektros gedimas, bet pasitiktink ir būk ramus.
  • Sklindantys garsai. Važiuojant, ar stabdant girdite lyg metalas į metalą trintųsi, girgždesį, cypimą. Važiuojam tikrinti.
  • Stabdant jaučiate vibraciją, arba jausmas lyg metalas būtų "gramdomas". Važiuojam tikrinti.
  • Stabdžių skysčio nuolatinis trūkumas. Važiuojam tikrinti.
  • Stabdžių pedalas labai kietas, arba atvirščiai labai laisvas/minkštasspyruokliuojantis. Važiuojam tikrinti.
  • Kai stabdote jaučiate, kad automobilį gerokai traukia į vieną pusę. Važiuojam tikrinti.
  • Važiuojant jaučiate degėsio kvapą. Važiuojam į servisą.

Taigi jei bent vienas iš minėtų ženklų pastebėtas, tikėtina, kad būtinas stabdžių remontas. Skambinate į Autura servisą +370-37-460222 Kaune, arba Vilniuje +370-52-777612 ir rezervuojate Stabdžių sistemos patikrą. Mūsų specialistai mielai atliks stabdžių patikrą, konstatuos gedimus ir žinoma profesionaliai juos pašalins.

NEIGNORUOKITE stabdžių sistemos gedimo požymių. Svarbiausia SAUGUMAS, SAUGUMAS ir SAUGUMAS.

NEIGNORUOKITE stabdžių sistemos gedimo požymių. Svarbiausia SAUGUMAS, SAUGUMAS ir SAUGUMAS.