Dyzelinių purkštukų testavimas modernia įranga per 15min - Autura

Nauja purkštukų testavimo įranga. Patikra per 15min!

Nauja purkštukų testavimo įranga. Patikra per 15min!

Technologijos automobilių srityje sparčiai juda į priekį. Mes siekdami būti dyzelinių automobilių kuro sistemų profesionalai turime eiti koja kojon ir neatsilikti.
Vien mokytis ir naujinti žinias negana, reikia atnaujinti ir įrangą kuri gali dirbti našiau, kokybiškiau.

Naujasis - DCI 700 - „Common Rail“ purkštukų bandymo stendas

Įsigijome naują modernų purkštukų patikros stendą. Šis dyzelinių purkštukų bandymų stendas sukurtas žvelgiant į ateitį, naudojant naują matavimo sistemą, kuri leidžia išbandyti naujausias common-rail įpurškimo technologijas visoms automobilių ir komercinių transporto priemonių sistemoms, įskaitant tas, kuriose yra adatų uždarymo valdymas (NCC) ir vožtuvų uždarymo valdymas (VCC).

Šiuo stendu atliksime itin efektyvų testavimą, purkštukų montavimo ir bandymo laikas labai trumpas, leidžiantis išbandyti keturis „Common rail“ purkštukus per mažiau nei 15 minučių. Tai yra itin svarbu, nes esant dideliam serviso apkrovimui galėsime aptarnauti greičiau.

Purkštukų testavimo greitis

Naujausi išmetamųjų teršalų standartai ir būsimos direktyvos padidina „Common rail“ purkštukų bandymo šiuolaikiniuose dyzeliniuose varikliuose reikšmę. Todėl kuo tikslesnis matavimas, tuo tiksliau purkštukas gali būti pritaikytas, sureguliuotas maksimaliam efektyvumui. Mūsų naujas įsigytas „Bosch“ DCI 700 stendas naudodamas naują greitą tikslią matavimo sistemą, sutrumpina purkštukų montavimo į stendą ir bandymo laiką net 70%. 

Purkštukų testavimo tikslumas

Naujausių technologijų dėka purkštukų testavimas bus dar tikslesnis. Stendo kompiuterinė įranga nuolatos atnaujinama ir prižiūrima nuotoliniu būdu "Bosch" specialistų.

 

 

 

Savo klientams norime suteikti aukščiausio lygio paslaugas. Naujos įrangos įsigyjimas tai ne vien paprastas įrenginio pakeitimas kitu, tai ženklas, kad klientas mums rūpi ir norime jam suteikti maksimaliai įmanomą naudą iš gaunamos paslaugos.

Žinojimas, kad tobulėjame ir žengiame pirmyn su besikeičiančiomis technologijomis yra mūsų augimo įrodymas mums patiems. Tai mus įkvepia ir suteikia pasitikėjimo!

 

Rekomenduojame

62,44 €  78,05 €

Kodas 294200-0160

7,37 €  9,21 €

Kodas CA5331/EL3451

108,00 €  120,00 €

Kodas 294200-0300

4,72 €  5,90 €

Kodas WYN46754

Daugiau naujienų