Ką reikia žinoti perkant naują automobilį? - Autura

Ką reikia žinoti perkant naują automobilį?

Ką reikia žinoti perkant naują automobilį?

Planuojate pirkti automobilį? Patarimai, kurie jums tikrai pravers!

Artėjantis pavasaris daugeliui reiškia permainas – galbūt naują veiklą, naują stilių, o galbūt ir naują automobilį. Statistiškai žmonės yra labiau linkę transporto priemones pirkti šiltuoju sezonu – manoma, kad pavasarį, vasarą pasitaiko neblogų nuolaidų transporto priemonėms. Be to, smarkiai išauga žmonių poreikis keliauti. Jeigu šiuo metu ir jūs ruošiatės šiam svarbiam pirkiniui, jums labai pravers žinoti keletą svarbių niuansų.

Neskubėkite, planuokite

Pirmiausia, prieš perkant automobilį, reikėtų gerai įsivertinti savo norus, poreikius ir galimybes: kiek lėšų galėsite skirti automobilio pirkimui, remontui bei papildomoms išlaidoms (draudimui, kurui ir pan.), kokie bus jūsų transporto priemonės naudojimo įpročiai – ar įprastai važinėsite mieste, ar dažnai keliausite ilgus atstumus, ar vairuosite jį vienas. Taip pat reikėtų pasvarstyti, kokio tipo automobilio norėtumėte, pavyzdžiui, sedano ar visureigio, su automatine ar mechanine pavarų dėže ir pan. Kai atsakysite į šiuos klausimus, bus kur kas paprasčiau atsirinkti skelbimus ir bet kokią kitą informaciją apie potencialius variantus.

Pasidomėkite automobilio istorija

Ne paslaptis, kad perkant naudotą automobilį, pasitaiko nesąžiningų pardavėjų, slepiančių informaciją apie tikrąją automobilio ridą, avarijas ar kitokius apgadinimus. Šiandien egzistuoja platformų, kuriose galite patikrinti jo istoriją – tai padės apsispręsti, esant poreikiui, išsiderėti geresnę kainą ir būti ramiam dėl automobilio būklės. Be to, galite nemažai sutaupyti – jeigu automobilis buvo eismo įvykių dalyvis bei galbūt ne kartą yra taisytas, teks nemažai investuoti į jo priežiūrą ir remontą.

Atidžiai apžiūrėkite ir išbandykite

Vykstant apžiūrėti norimo pirkti automobilio, ypač jeigu tai – jūsų pirmoji transporto priemonė, kartu rekomenduojama pasiimti draugą ar giminaitį, kuris turi patirties, išmano apie automobilius. Taip pat, žinoma, reikėtų atidžiai apžiūrėti transporto priemonę, nepamiršti patikrinti, kokia situacija yra po kapotu. Kelios gudrybės, kurios pravers automobilio apžiūroje:

·   Apžiūrėkite automobilio išorę – įvairūs lipdukai, juostelės ar papildomas dažų sluoksnis neretai maskuoja rudis ir / ar įbrėžimus.

·   Patikrinkite, kaip atsidaro durys, langai, bagažinė.

·   Apžiūrėkite automobilio ratlankius bei padangas. Pavyzdžiui, jeigu pastebimas netolygus padangų nusidėvėjimas, tai gali signalizuoti apie pakabos defektus.

·   Atlikite bandomąjį važiavimą – stebėkite, kaip veikia variklis, pavarų dėžė, stabdžiai, kokia yra išmetamųjų dujų spalva ir pan.

Nusipirkę automobilį, būtinai nuvežkite jį apžiūrai į autoservisą. Atvykus į „Auturą“, atliksime išsamią automobilio diagnostiką, patikrinsime važiuoklę, variklį bei kitas detales ir, esant poreikiui, pasiūlysime problemų sprendimus.

Neseniai įsigijote automobilį? Registruokitės apžiūrai dabar!

Rekomenduojame

18,90 €  21,00 €

Kodas F01M101454

18,90 €  21,00 €

Kodas F01M101456

4,15 €  8,31 €

Kodas 4PK1488

17,50 €  25,00 €

Kodas 5866000;82.20 STD

4,64 €  5,80 €

Kodas HG2207

43,20 €  48,00 €

Kodas VKPC84416

Daugiau naujienų