„Bosch Diesel Service“ standartas. Kuo jis svarbus? - Autura

„Bosch Diesel Service“ standartas. Kuo jis svarbus?

„Bosch Diesel Service“ standartas. Kuo jis svarbus?

Šiandien Lietuvoje turime tikrai nemažą autoservisų paklausą, todėl pasirinkti patikimiausią – ypač neturint rekomendacijų – nėra taip paprasta. Dyzelinių automobilių autoservisas „Autura“ vienintelis Kaune priklauso servisų tinklui „Bosch Car Service“. Ką tai reiškia? Dalijamės žemiau.

Aukšti kokybės reikalavimai

„Bosch Car Service“ – tai nepriklausomų automobilių techninės priežiūros centrų tinklas, kuris laikosi griežtų standartų, kad transporto priemonių savininkams teiktų efektyvias, aukštos kokybės remonto ir techninės priežiūros paslaugas.

Vienas iš pagrindinių standartų, kurių privalo laikytis „Bosch Car Service“ centrai, yra aukštos kokybės dalių ir medžiagų naudojimas. Visuose „Bosch“ automobilių serviso centruose įrengta moderniausia diagnostikos ir remonto įranga, be to, naudojamos tik originalios įrangos gamintojo (OEM) arba originalios įrangos tiekėjo (OES) dalys. Jos yra specialiai suprojektuotos ir pagamintos naudoti konkrečių markių bei modelių transporto priemonėse, siekiant užtikrinti tinkamą jų veikimą.

Vadovaudamiesi „Bosch“ standartu, naudojame modernią diagnostikos įrangą, kuri leidžia technikams tiksliai diagnozuoti ir išspręsti transporto priemonės problemas, kad remontas būtų efektyvus iš pirmo karto.

Taip pat galime pasiūlyti paslaugas, padedančias klientams nuolat palaikyti sklandų jų transporto priemonių veikimą: reguliarų tepalų keitimą, padangų keitimą, stabdžių patikrą. Reguliariai prižiūrėdami transporto priemonę, klientai gali prailginti jos tarnavimo laiką ir ilgainiui sutaupyti pinigų brangiam remontui. Be to, „Bosch Car Service“ visoms savo paslaugoms suteikia nacionalinę garantiją.

Darbuotojų profesionalumas ir išskirtinis dėmesys klientui

Kaip ir visi „Bosch Car Service“ bendruomenės nariai, mes siekiame užtikrinti nepriekaištingą klientų aptarnavimą. Mūsų serviso meistrai yra mandagūs ir informatyvūs, mielai atsako į visus klientų klausimus apie jų transporto priemones bei jų gedimus.

Auturos specialistai nuolat dalyvauja mokymuose, kad galėtų susipažinti su naujausiais automobilių remonto metodais ir technologijomis. Taip užtikrinama, kad darbuotojai turėtų žinių bei įgūdžių, reikalingų tinkamai diagnozuoti ir išspręsti bet kokią transporto priemonės problemą.

Platus teikiamų paslaugų asortimentas 

Dyzelių remonto centruose Vilniuje ir Kaune atliekame visos dyzelinės technikos patikrą bei remontą. Kaip tai veikia? Jūs atvykstate, paliekate automobilį profesionalų rankose, o kol jis tvarkomas – ilsitės ir mėgaujatės gardžios kavos puodeliu. Esant poreikiui, automobilį galima palikti meistrams ilgesniam laikui ir atvykti jo pasiimti jums tinkamu metu. 

Kone visi dyzelinių transporto priemonių savininkai bent kartą gyvenime yra susidūrę su automobilio kuro sistemos gedimais. Pastarieji gali ne tik sutrikdyti automobilio veikimą, bet ir gerokai padidinti kuro sąnaudas.

Viena populiariausių „Auturos“ teikiamų paslaugų – dyzelinių automobilių kuro sistemos remontas. Jį atlieka kvalifikuoti, patyrę meistrai, tad patikėjus dyzelinio automobilio variklį „AUTURA – Bosch Diesel Service“ specialistams, tikrai žinosite, kad transporto priemonė patikimose rankose. 

Čia gausite:

  • Profesionalų remontą už patrauklią kainą;
  • Kokybiškas „BOSCH“ atsargines detales, atitinkančias įvairių gamintojų originalių detalių standartus;
  • Aukštos kvalifikacijos dyzelinių variklių ekspertų paslaugas, atliekamas naujausia diagnostikos įranga;
  • Pilną ir detalią konsultaciją dyzelinio variklio kuro sistemos remonto ar kitais variklių gedimo klausimais.

Nelaukite, kol automobilis visai nevažiuos, apsilankykite  „Auturoje“ dabar! Registruotis galite ČIA.

 

 

Rekomenduojame

62,44 €  78,05 €

Kodas 294200-0160

6,03 €  8,61 €

Kodas 0250202021/SX63;STR

18,90 €  21,00 €

Kodas F01M101456

3,80 €  4,75 €

Kodas CA4261

Daugiau naujienų