Ar verta valyti DPF filtrą? - Autura

Ar DPF valymas išties efektyvus būdas?

Ar DPF valymas išties efektyvus būdas?

Anksčiau ar vėliau kiekvieno automobilio kuriame yra DPF (kietųjų dalelių filtras) jis užsikemša. Kodėl ? Apie tai truputį jau kalbėjome  - DPF - kaip išvengti jo užsikimšimo? 
Trumpai tariant - DPF yra filtras, filtras sulaiko suodžius, suodžiai ne visada sudega regeneracijos metu ir taip po truputį kemša kietųjų dalelių filtrą. Su laiku užsikimšimas pasiekia tokią ribą kai natūraliai kyla klausimas ką daryti - Valyti DPF? Keisti DPF į naują? O gal išvis išpjauti kietųjų dalelių filtrą ( čia mūsų nuomone pats blogiausias pasirinkimas, nors turime pripažinti - problemą tam kartui išsprendžia).

Pats blogiausias būdas yra Pašalinti DPF - t.y išpjauti jį.

Išpjauti DPF yra mūsų nuomone visiškai nehumaniškas elgesys. Čia toks barbariškas ir savanaudiškas požiūris. Visiems kurie apie tai galvoja norėtume patarti pagalvoti truputį daugiau nei vien tik, kad išpjovus pašalinsi užkimšto DPF problemą. Pagalvokite, kodėl DPF apskritai yra automobilyje? Juk jis įstatytas su tam tikru tikslu - ir tas tikslas tikrai yra svarbus - mažinti APLINKOS užteršimą, tausoti gamtą, savo ir kitų sveikatą. Mažinti globalinį atšilimą. TAI yra itin svarbu mums visiems. Tad kiekvienas kuris renkasi DPF išpjovimą yra savanaudis kuriam realiai nusispjauti į visus kitus.

Sutinkame, kad DPF pašalinimas išspręs problemą, bet siūlytume tokį atvejį tik tuomet, kai nebūtų įmanoma jokia kita alternatyva. Šiuo metu technologijos yra ištobulėję tad DPF valymas yra tikrai labai efektyvus būdas.

DPF valymas išties veikia

Užkimštas kietųjų dalelių filtras tikrai gali būti atstatytas specialaus valymo būdu. Tinkamai išvalyto DPF pralaidumas atstatomas iki 98%. Autura DPF valymu užsiima jau daug metų, turime sukauptą didelę praktinę patirtį, sukaupę nemažą žinių bagažą, tad klientams tikrai nesiūlytume paslaugos kuri nenaudinga.

DPF valymui naudojame galingą ir efektyvų  FFSolution FH2  agregatą. Visas kietųjų dalelių filtras turi aiškią veiksmų seką :

  • Pirma nuimtam DPFui atliekame vizualinę patikrą - ar nėra išorinių pažeidimų, vidinę naudodami endoskopą ir nustatydami užsikimšimo būklę.
  • Toliau atliekame filtro pralaidumo testą jo metu atspasudinamas protokolas nurodantis koks DPF pralaidumas.
  • Atliekame DPF plovimą su tam tikra eko.chemija. Filtras plaunamas nustatytos temperatūros vandens/oro mišiniu kurio greitis apie 160l/min.
  • Po plovimo vėl atspasudinamas rezultatų protokolas kuris leidžia aiškiai pamatytį pokytį.

Plaunant kietųjų dalelių filtrą pašalinamos  PM10  ir tepalo liekanos, ceris kuris būna FAP tipo filtruose. Plovimas yra itin efektyvus ir nekeliantis pavojaus DPF dalims. Pvz. kaitinimo metodu valomi filtrai gali būti pažeisti didelės temperatūros.
Dažniausiai po mūsų plovimų DPF filtras atgauna iki 98% gamyklinio pralaidumo. Principe galima teigti, kad išplautas kietųjų dalelių filtras tarnauja kaip naujas apie 120.000-180.000km, čia žinoma priklauso ir kai kurie kiti niuansai - kaip automobilį eksploatuojate - miesto rėžimu ar užmiesčio, trumpais ar ilgais atstumais ir t.t Visos aplinkybės atitinkamai gali ilginti arba trumpinti DPF tarnavimo laiką.

Tiems kurie pagrindine eksploatuoja automobilius mieste, mes ypač rekomenduojame naudoti specialius cheminius kuro priedus skirtus ilginti DPF tarnavimo laiką. Kviečiame išsirinkti tinkamus priedus mūsų e.parduotuvėje.

Autura teikia kokybišką, greitą ir efektyvią DPF filtrų valymo paslaugą. Apie ją daugiau informacijos galite rasti mūsų Paslaugų skiltyje. 

Daugiau naujienų