Kas yra AdBlue ? Kam jis reikalingas ? - Autura

Kas yra AdBlue ir kam jis reikalingas ?

Kas yra AdBlue ir kam jis reikalingas ?

Kas yra AdBlue ?

Pirmiausia AdBlue montuojams tik dyzeliniuose automobiliuose. Taigi jeigu turite benzininį ar elektra varomą automobilį toliau galite neskaityti…
„AdBlue“ yra netoksiškas skystis, tai dejonizuoto vandens ir karbamido mišinys (taip, tai komponentas, aptinkamas šlapimesmiley ), kurį, norėdami sumažinti azoto oksidų (NoX) išmetimą, naudoja dyzeliniai automobiliai.  

Ką daro AdBlue ?

„AdBlue“ veikdamas fone užtikrina, kad jūsų automobilis atitiktų ekologinius reikalavimus ir mažintų taršą. AdBlue atsirado, kai įsigaliojo 2014. išmetamųjų teršalų reglamentas, vadinamas EURO 6. Ši technologija ilgą laiką buvo naudojama autobusuose ir sunkvežimiuose, o jos veiksmingumas buvo įrodytas ir bėgant laikui patobulintas.

Kodėl reikalinga "AdBlue“ sistema ?

Dėl griežtų emisijos reikalavimų dyzeliniams automobiliams, pastarieji aprūpinami  SCR (selektyviosios katalizinės redukcijos) katalizatoriais, per kuriuos tiekiamas  „AdBlue“ skystis suskaido ir sumažina  išmetamų į aplinką azoto oksidų (NoX) kiekį net iki 90%.

 

Kur isigyti „AdBlue“ skysčio ?

Svarbu, kad savo automobiliui įsigytumėte tinkamos rūšies AdBlue skystį.  Tinkamas skystis užtikrins, kad automobilio katalizatoriui nepadarysite jokios žalos, priešingu atveju tai gali būti brangus remontas.
AdBlue galite pasipildyti  daugumoje degalinių, automobilių atstovybėse ir Bosch autoservisuose.
Dauguma šiuolaikinių automobilių, laiku nepapildžius  Adblue, gali nebeužsivesti, todėl jeigu nenorite netikėtai sustoti kelyje, nuolat tikrinkite ir pasipildykite AdBlue skystį. Jeigu to negalite padaryti patys, atvykite pas mus į servisą ir mes pasirūpinsime jūsų automobilio AdBlue sistema.

REGISTRUOJAMĖS DĖL AD BLUE ČIA - SPAUSTI

DĖMESIO

„AdBlue“ sukelia stiprią koroziją, todėl būkite atsargūs ir neišliekite skysčio ant automobilio kėbulo.

„AdBlue“ nėra degalų priedas ir turi atskirą pildymo bakelį (informaciją apie jo vietą galite rasti automobilio naudojimo vadove).

Rekomenduojame

4,64 €  5,80 €

Kodas HG2217

43,20 €  48,00 €

Kodas VKPC84416

17,00 €  34,00 €

Kodas 2558F/55401;RUV

17,50 €  25,00 €

Kodas 5866000;82.20 STD

3,12 €  6,24 €

Kodas 5PK715

3,80 €  4,75 €

Kodas CA4261

Daugiau naujienų