Kaip atskirti padirbtus purkštukus? Kinietiški purkštukai. - Autura

Kaip atskirti kinietiškus purkštukus? Kodėl jų reikėtų vengti?

Kaip atskirti kinietiškus purkštukus? Kodėl jų reikėtų vengti?

"Padirbti" kinietiški purkštukai BOSCH

Kinietiški „Bosch“ purkštukai. Jie netgi su visais „Bosch“ logotipais! Atrodo, kad tai  tiesiog naujas „OEM Bosch“ purkštukas. Pirmasis įspūdis labai apgaulingas ir tikrai ne kiekvienas supras, kad nusipirko falsifikatą.

Šie purkštukai yra netikri „Bosch“ purkštukai, nukopijuoti Kinijos kompanijų. Mes Auturos servise jau matėme padirbtų kopijų, tačiau ant jų dažniausiai nebūna „Bosch“ logotipų ir buvo skirtumų, kuriuos buvo galima visai lengvai rasti. Šį kartą kiniečiai gerokai labiau pasistengė.

Toliau pateiktose nuotraukose pamatysite, kaip galite atpažinti tokius padirbtus BOSCH  ir kas juose iš esmės blogai.

Užbėgant įvykiams už akių - naudojant tokius purkštukus, JŪS 100proc pajustumėte visiškai kitokį variklio darbo ir automobilio traukos skirtumą.

Taigi kaip atrodo padirbti BOSCH purkštukai? smiley

 

Kokie vizualiniai skirtumai tarp kinietiško BOSCH ir OEM BOSCH?

Kinietiškų purkštukų metalo apdirbimas gerokai grubesnis.

1 - Kinietiškų purkšutkų kraštai "aštrūs" - Bosch originalai - nuožulnūs

2 - Gamybinės angos yra skirtingoje padėtyje -  Bosch būtent flanšo centre

3 - Veržliarakčio aukštis kiniškas = 5,2 mm - Bosch = 7 mm

Kinai labai neteisingai nukopijavo patį antgalį. Purškimo skylės yra padarytos neteisingu kampu. Čia panašiai kaip kokiuose 12 V varikliuose, kai purkštukai nesuderinti su degimo kamera. Tai tikrai sugadintų jūsų variklį, mes tuo neabejojame.

Skaičiai ant kinietiško solenoido. 
Tai turėtų būti purkštuko pagaminimo data ir einamosios dalies numeris. Kiniečiai nesivargina ir dažnai purkštukai turi tą patį gamybos datos kodą ir numerį. Tai atrodo kaip originalus „Bosch“ , tačiau taip nėra. Kinai nežino, ką jie čia kopijuoja, nes visi turi vienodus skaičius.

Galiausiai kaip tokie purkštukai atrodo ant bandymų stendo? 

Tai yra 3ijų OEM „Bosch“ purkštukų palyginimas su Kinietiškais purkštukais. Kiniškose kopijose matomas didelis purkštukų nestabilumas. Jie neveiktų tinkamai, net jei purkštukų antgalių purškimo trajektorija būtų teisinga.

Venkite padirbtų purkštukų, pirkite purkštukus pas atstovus. Nepirkite iš neaiškių tiekėjų internetu (ebay,amazon ar panašiai). Jus gali sugundyti pigios kainos, bet pigiai ir kokybiškai visi žinome, kad nebūna. Pasekmės su kuriomis galite susidurti naudojant ne originalius purkštukus gali būti labai liūdnos.

 

Originalių purkštukų ir jų atsarginių dalių galite įsigyti pas mus AUTURA elektroninėje parduotouvėje arba atvykę tiesiai pas mus.

Rekomenduojame

20,24 €  22,49 €

Kodas J02210

4,72 €  5,90 €

Kodas WYN46754

76,00 €  95,00 €

Kodas 294009-0260

Daugiau naujienų