• English
  • Русский

Common Rail purkštuvų kalibravimo stendas CR-NEXT

CR NEXT stendas skirtas tiksliam ir greitam elektromechaninių common-rail purkštuvų derinimui ir surinkimui. Programinė įranga, su pilna vizualizacija, žinksnis po žingsnio padeda darbus atlikti be klaidų ir užtikrinti aukštą darbų kokybę. CR-NET'as tiekiamas 5-kių komplektacijų; (Nurodytos kainos be PVM)

  1. CR-NeXT-EL - 4850,-EUR (simuliatorius, programa, spaustuvas su kalibrais, elektroninis indikatorius be automatinio matavimų įvedimo.)
  2. CR-NeXT-BASE - 5250,-EUR (simuliatorius, programa, spaustuvas su kalibrais, elektroninis indikatorius su automatiniu duomenu įvedimu i programą.)
  3. CR-NeXT-FULL - 6250,-EUR, (simuliatorius, programa, spaustuvas su kalibrais, ardymo spaustuvas, specialus stalas su lentynomis, nešiojamas kompiuteris su programa, indikatorius su automatiniu matavimų ivedimu i programą)
  4. CR-NeXT-PROF FULL - 8100,-EUR, (simuliatorius, programa, spaustuvas su kalibrais, ardymo spaustuvas, specialus stalas su lentynomis, nešiojamas kompiuteris su programa, indikatorius su automatiniu matavimų ivedimu i programą, įrankių komplektas, 4 spec.adapteriai, 9 reguliavimo poveržlių dėžutės (620vnt.),elektroninis mikroskopas,4 skaitmeniniai indikatoriai) - Viskas ko reikia našiam darbui.
  5. CR-NeXT-KIT - 600,-EUR, adapteriai purkštuvams matuoti 9vnt. komplektas.
  6. CR-NeXT-LimEL - 125,-EUR, skaitmeninis indikatorius.     
  7. DL-ST01 - 660,-EUR, universalus purkštuvų ardymo spaustuvas

Atgal
//