• English
  • Русский

Pakaitinimo žvakės BOSCH "Duraterm-Chromium"

Atšalus orams svarbiausias dyzelinio variklio užvedimo garantas - kokybiškos pakaitinimo žvakės.
Trumpa informacija apie BOSCH Duraterm-Chromium pakaitinimo žvakes, 
Naujoji „Bosch“ „Duraterm-Chromium“ – galinga, paskutinį technikos žodį atitinkanti kaitinimo žvakių technologija.
Aukštos kokybės kaitinimo vamzdelio medžiaga – nikelio ir chromo lydinys – veiksmingai apsaugo nuo korozijos ir tokiu būdu pailgina eksploatavimo trukmę net 100 %.
BOSCH Duraterm-Chromium; garantuota aukščiausia kokybė, dvigubai ilgesnis eksploatavimo laikas.
Be to, dvigubai sutrumpėja įkaitinimo laikas, nuo 0 iki 850'C įkaista per 4 sekundes, tai – „Duraterm“ reguliavimo spiralės iš dviejų medžiagų technologijos rezultatas.


Taigi naujoji technologija „Duraterm-Chromium“ garantuoja nepriekaištingą dyzelinių variklių veikimą:
spartesnį, patikimesnį ir švaresnį užvedimą bei dvigubai ilgesnį eksploatavimo laiką ir patikimumą, ilgesnę eksploatavimo trukmę ir aukščiausia – „Bosch“ kokybę, kuriam suteikiama 3 metų garantija**.  +Mažiau apsilankymų techninės priežiūros centruose.

Naujoji technologija „Duraterm-Chromium“ garantuoja geresnį degalų sudegimą ir tokiu būdu sumažina variklio pasidengimą nuodegomis. Be viso šito, dar labiau padidėja jūsų mobilumas, nes dvigubai padidėja techninės priežiūros intervalai, o jūs sutaupote nemažai grynųjų, nes žvakes reikia keisti dvigubai rečiau.

**-3-jų metų garantija taikoma tik "Dutraterm-Chromium" (DuChr) žvakėms, keičiant jas Auturos servise. Norėdami sužinoti ar gaminamos "Chrominės" žvakės Jūsų automobiliui , susisiekite su mūsų pardavėjais. Kontaktai

Atgal
//